Lectura specs Recykling/Usuwanie odpadów Maszyny do recyklingu nawierzchni na zimno Maszyny do recyklingu nawierzchni na zimno XCMG XCMG XLZ2305K - specyfikacje i dane techniczne

XCMG XLZ2305K Specyfikacja & Dane Techniczne (2021-2024)

Oceń tę maszynę!

Waga: 33.5t – Szer. robocza: 2300mm – Głębokość operacyjna: 430mm – Producent silnika: Perkins – Typ silnika: 2806D-E18TTA – Moc silnika: 571kW

Dane techniczne - XLZ2305K XCMG

Specyfikacja

Info: Wszystkie dane są weryfikowane przez zespół ekspertów LECTURA Specs. Mogą jednak wystąpić niepełne dane i błędy. Skontaktuj się z naszym zespołem w sprawie wszelkich sugestii zmian.

  • Waga 33.5 t
  • Szer. robocza 2300 mm
  • Głębokość operacyjna 430 mm
  • Producent silnika Perkins
  • Typ silnika 2806D-E18TTA
  • Moc silnika 571 kW

Obliczanie śladu węglowego

Oblicz ślad węglowy XCMG XLZ2305K na godzinę użytkowania:

Lub przejdź bezpośrednio do kalkulatora CO2 od ERA

Usługa świadczona przez ERA

Części i komponenty

Uzyskaj w prosty sposób części zamienne do XCMG XLZ2305K od naszych partnerów

Zapytaj naszych partnerów o część zamienną, której poszukujesz w kilku prostych krokach i znajdź najlepszą ofertę. Niezależnie od tego, czy jesteś sprzedawcą, czy właścicielem, LECTURA znajdzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Zamów części zamienne dla maszyn z kategorii Maszyny do recyklingu nawierzchni na zimno już dziś – na całym świecie.

Transport

Maszyny do recyklingu nawierzchni na zimno Transport i usługi spedycyjne

Szukasz sposobu na transport maszyny? Dowiedz się jakie są zalety naszej oferty. Wybierz konkurencyjne rozwiązania transportowe dla maszyn z kategorii Maszyny do recyklingu nawierzchni na zimno Określ transportową wagę i wymiary maszyny. Nasi partnerzy dostarczają kompleksowe rozwiązania , które odpowiedzą na twoje potrzeby.

Sprawdź cenę
Dane dostarczone przez
X

Wyraź swoją opinię o tej maszynie

Produkty XCMG

Sprawdź tutaj 35 produktów XCMG

Więcej o XCMG