Regent Taurus 200 S
- Szerokość robocza max.:
- 3.5 m
- Waga:
- 4.35 t
- Ilość bruzd:
- 7
- Grubość grządzieli:
- 90x32 mm
Info: Wszystkie dane są weryfikowane przez zespół ekspertów LECTURA Specs. Mogą jednak wystąpić niepełne dane i błędy. Skontaktuj się z naszym zespołem w sprawie wszelkich sugestii zmian.
Znajdź wysokiej jakości części do Regent Taurus 200 S online!
Wystarczy kilka prostych kroków, aby znaleźć oryginalne części i zamienniki na dobrze skatalogowanych listach. Niezależnie od tego, czy jesteś dealerem, operatorem czy właścicielem,
LECTURA może poprowadzić Cię we właściwym kierunku.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne w kategorii: Pługi z łatwością już dziś - na całym świecie.
Potrzebujesz usług transportowych dla swojej maszyny? Skorzystaj z naszej oferty. Wybierz konkurencyjne rozwiązania transportowe dla maszyn z kategorii Pługi Określ transportowe wymiary i wagę maszyny. Nasi partnerzy dostarczają sprawdzone rozwiązania , które odpowiedzą na twoje potrzeby.
Dane dostarczone przez