Hydrac SF 220 HD
- Ciężar (bez osprzętu):
- 675 kg
- Szerokość oczyszczania:
- 2200 mm
- Bęben frezujący Ø:
- 340 mm
- Zasięg rzutu:
- 40 m
Info: Wszystkie dane są weryfikowane przez zespół ekspertów LECTURA Specs. Mogą jednak wystąpić niepełne dane i błędy. Skontaktuj się z naszym zespołem w sprawie wszelkich sugestii zmian.
Wersja podstawowa z urządzeniem doczepianym i wyrzutem standardowym
Znajdź wysokiej jakości części do Hydrac SF 220 HD online!
Wystarczy kilka prostych kroków, aby znaleźć oryginalne części i zamienniki na dobrze skatalogowanych listach. Niezależnie od tego, czy jesteś dealerem, operatorem czy właścicielem,
LECTURA może poprowadzić Cię we właściwym kierunku.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne w kategorii: Pługi wirnikowe do odśnieżania z łatwością już dziś - na całym świecie.
Szukasz sposobu na transport maszyny? Poznaj zalety naszej oferty. Wybierz konkurencyjne rozwiązania transportowe dla maszyn z kategorii Pługi wirnikowe do odśnieżania Wystarczy, że uzupełnisz wymiary i wagę maszyny. Nasi partnerzy dostarczają wyselekcjonowane rozwiązania , które odpowiedzą na twoje potrzeby.
Dane dostarczone przez